Denizin hemen yanında, ağırlıklı olarak büyük çam ve zeytin ağaçlarının oluşturduğu gölge alanlarıyla, çadır ve karavan kampı için olması gereken tüm standartları karşılayan kamp yeri; Hipo Camp.

Burada kamp ve karavan severler için her şey düşünülmüş. Tuvaletlerden mutfaklara, duş alanlarından giyinme kabinlerine kadar ihtiyacınız olan her şey mevcut. Kamp alanında bulunan market, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunuyor. Çalışanlar sıcakkanlı ve yardımsever. Sokak hayvanları ve evcil hayvanlar arasında nadiren sorunlar yaşansa da, genel olarak uyum içinde bir ortam var.

Hipo Camp
Ortak Alanlar

Alan günübirlik misafirleri kabul etmiyor ancak uzun dönem kamp ve karavanlara ev sahipliği yapıyor. Kamp yerleri dip dibe değil, aralarında yeterli mesafe bulunuyor. Ortak bulaşık ve çamaşırhane gibi imkanlar mevcut. Kamp alanında bulunan cafe ve market, ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor.

Dikkat: Hipo Camp’te her an her yerden bir sincap çıkabilir.

Gümüldür’ün Sakinliğinde Bir Hafta Sonu: Hipo Camp İncelemesi

Günlük ücretler, çadırınızın büyüklüğüne ve kalacak kişi sayısına göre belirleniyor ve her çadır alanı, elektrik ve su kaynaklarına kolay erişim imkanı sunuyor. Üstelik her alanda bulunan buzdolaplarıyla yiyeceklerinizi kolayca saklayabilirsiniz. Ancak bazı dolaplarda raf bulunmaması nedeniyle yiyeceklerinizi poşetleyip isimlendirmeniz gerekebilir.

Kamp keyfinizi artırmak için sahilde mangal yakma imkanı da sunuluyor. Deniz taşlık olsa da çocuklar için ideal bir ortam sunuyor. Kamp alanı içindeki küçük market ve kafeterya ile acil ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Fiyatlar dışarıdakilere göre oldukça makul düzeyde ve temel ihtiyaçlarınızı buradan kolayca karşılayabilirsiniz. Tuvaletler ve duşlar oldukça temiz ve hatta sıcak su imkanı da bulunuyor.

Kamp zemini toprak olduğundan kalın bir mat yeterli olacaktır. Ayrıca kamp alanında iki adet büyük mangal bulunuyor. Hem tuvaletlerin temizliği hem de evcil hayvanlara uygun olması, bu kamp alanını diğer kamp alanlarından ayırıyor. Köpeğiyle gelmek isteyenler için ise kamp alanında köpekleri bağlayabilecekleri alanlar mevcut.

Piknik yapmak isteyenler için ise sahilde beton masalar bulunuyor. Eğer kendi masa ve sandalyeniz yoksa, bu alanı kullanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sonuç olarak, doğayla iç içe olmayı sevenler için Hipo Camp tavsiye edilebilecek harika bir yer olarak öne çıkıyor.

1 YorumYorumları Kapat

1 Yorum

  • Yusuf Buğra
    Yayınlandı 1 Nisan 2024 şurada 22:14 0Likes

    Hipo Camp her şeyiyle mükkemmel bir kamp yeri. Gümüldür’de mutlaka rotanıza bu kamp yerini eklemelisiniz. Uzun süreli kiralamalar için uygun bir kamp yeri. Genellikle aileler konaklıyor. Denize sıfır ve çok temiz bir sahile ve denize sahip.

Bir yorum bırak