Elektrikli Bisikletler İçin Üretilen Çekme Karavan

CreaCon tarafından elektrikli bisikletler için üretilen çekme karavan, herkes için güvenli, konforlu ve çevre dostu bir seyahat olanağı sunuyor.

Rutinlerimizde köklü değişiklikler yapmamızı gerektiren, günlük yaşamımıza dair ezberlerimizi bozan “yeni normal” hayatlarımızın birçok alanında olduğu gibi seyahat biçimlerimizde de değişimler yarattı.

Sosyal izolasyonun öneminin arttığı bu dönemde, doğayla iç içe seyahat ve konaklamalara olan talep de oldukça arttı. Ulaşım araçları arasındaki konumunu sağlamlaştıran bisikletin yanında, karavan hayatı ve kültürü de popülerlik kazandı.

Elektrikli bisikletler için CreaCon tarafından özel olarak tasarlanan çekme karavan Scout’ta, doğa severlerin ihtiyacı olabilecek her şey mevcut. Büyüklüğü ve ağırlığı elektrikli bisikletlere uygun olarak tasarlanan 47 kg ağırlığındaki çekme karavan, yolculuk boyunca gerekli olan güvenlik, konfor, mahremiyet ve rahatlık gibi unsurları göz önüne alarak tasarlanmış. Hava koşullarına karşı dayanıklı; ekipmanlar, yiyecekler ve bagaj için 550 litreye kadar saklama alanı ve yerden 50 cm yüksekte bulunan uyuma alanına sahip; zahmetsiz bir şekilde çadır kurma ve sökme işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz Scout, 15 mm kalınlığındaki yüksek mukavemetli kompozit panelleriyle araç içine yüklediğiniz eşyaları korumaya yardımcı olurken, brandalı giriş kısmında giyinme kabini olarak kullanabileceğiniz özel bir alan sunuyor.

Compact ve Center olmak üzere ihtiyaçlara göre iki farklı seçeceği bulunan Scout’un ilerleyen dönemde iki kişilik bir tasarımla da karşımıza çıkacağı belirtiliyor. Karavanınızı, kişiliğinizi yansıtarak istediğiniz renkte özelleştirebileceğiniz, şirketin ürettiği e-bisiklet markası “Though” ile ya da kullanmakta olduğunuz mevcut elektrikli bisikletle Scout’u kombinleyebileceğiniz vurgulanan özellikler arasında. Farklı ihtiyaçlara cevap vererek keyifli, minimal ve pratik bir seyahat sunan Scout ile tek yapmanız gereken, yeni serüvenlere pedallamak gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir