Ege Bölgesi Kamp Alanları

Ege bölgesinde yer alan, Çanakkale başlangıçlı, Muğla’da son bulan harika kamp alanlarını sizler için derledik. Hepsi birbirinden güzel kamp alanlarını umarız ki beğenirsiniz.

Ege Bölgesi Kamp Alanları
  • Bozcaada, Çanakkale
  • Assos, Çanakkale
  • Cunda Adası, Ayvalık
  • Bodrum Koyu, Karaburun
  • Delikli Koy, Alaçatı
  • Bademli Koyu, Dikili
  • Altınköy, Urla
  • Akyaka, Muğla
  • Ölüdeniz, Muğla
  • Köyceğiz, Muğla

Online kamp rotasına ulaşmak için buraya tıklayın.

Bozcaada, Çanakkale

Bozcaada Kamp

Ege koylarında ilk tercihiniz Bozcaada olabilir. Bozcaada tarihi dokusu, kendine has sokakları, masmavi denizi ve muhteşem koylarıyla ege turunuz için muhteşem bir başlangıç olacak.

Bozcaada Kamp

Assos, Çanakkale

Assos Kamp

Çanakkale’de ikinci durağımız ise Assos. Behramkale, Küçükkuyu ve özellikle Kadırga koyunda zaman geçirmenizi şiddetle öneririz. Assos’ta yine tarihsel bütünlüğünü korumuş, antik bir liman kenti olarak ön plana çıkıyor.

Assos Kamp

Tarihsel geçmişini bir kenara bırakacak olursak biz Kadırga koyu kadar temiz ve maviye doyamadığımız koy nadir hatırlıyoruz… Hatırlatmakta fayda var, Kadırga Koyu mavi bayrağa sahip ender koylarımızdandır.

Cunda Adası, Ayvalık

Cunda Kamp

Mavinin her tonunu içerisinde barındıran, altın sarısı plajı ve onu tamamlayan yemyeşil bir doğa… İşte burası Cunda… Denizi biraz soğukta olsa ege rotamızda üçüncü tercihimiz kesinlikle Cunda.

Cunda Kamp

Bodrum Koyu, Karaburun

Bodrum Koyu Karaburun

İzmir’e atlıyoruz, bakir doğası, sakin koyları ve muhteşem doğa güzellikleriyle Bodrum Koyu, Karaburun. Bodrum Koyu’nda sessizliğe ve huzura doyacaksınız… (Mavi bayraklı bir başka koyumuz.)

Karaburun Bodrum

Delikli Koy, Alaçatı

Delikli Koy Alaçatı Çeşme

Hafta sonları biraz kalabalıkta olsa Delikli Koy ege rotamızda beşinci durağımız. (Henüz bozulmamışken mutlaka uğrayın.)

Deliklikoy Alaçatı

Bademli Koyu, Dikili

Bademli Koyu

Bademli Koyu dedik ama aslında Bademli Köyü, ama nasıl bir köy? Denize uzanan zeytin ağaçları, muhteşem sahilleri ve yeşilin maviyle buluştuğu muhteşem bir liman köyü… Ege rotamıza Bademli Koyu ile devam ediyoruz…

Bademli Dikili

Altınköy, Urla

Altınköy Urla Kamp

Altınköy, yemyeşil orman yolları arasından denize açılan enfes bir köy. Altınköy’de duş, soyunma kabinleri, WC, su vb ihtiyaçlarınızı ücretsiz karşılayabileceğiniz ender koylardan bir tanesi olacaktır.

Altınköy Gün Batımı Urla

Akyaka, Muğla

Akyaka Kamp

Akyaka yanı sıra Gökova ve Azmak Nehri kıyısında muhteşem bir deneyim Muğla’da sizi bekliyor olacak. Akyaka biraz anlatılmaz yaşanır dediğimiz lokasyonlardan. O yüzden Akyaka’yı mutlaka yaşamalısınız…

Akyaka Kamp

Ölüdeniz, Muğla

Ölüdeniz Kamp

Yavaş yavaş ege rotamızın sonuna gelirken turumuzu canlandırmanın vakti geldi… Muhteşem manzaraları, anlatılamayacak kadar güzel sahilleri, ruhunuzu besleyen eşsiz doğa sesleri işte karşınızda Ölüdeniz…

Ölüdeniz sahil

Köyceğiz, Muğla

Köyceğiz Muğla

Biz ege rotamızı Köyceğiz ile sonlandırmak istedik. Doğa ve yeşile doyacağınız bir başka lokasyonumuz Köyceğiz’de Ekincik plajını atlamayın deriz…

Keyif dolu bir tur olsun! Doğa ile iç içe, sevgiyle kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir